5 października 2024 r. w Augustowie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci Szkolnych w sztafetowych biegach przełajowych dla dziewcząt i chłopców z grupy Północnej. Zawody przyniosły wiele emocji i sportowych wrażeń, a trzy drużyny wywalczyły awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 19 października 2024 r. w Białymstoku. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników! 👏👏👏🏆

Chłopcy starsi zaprezentowali się znakomicie, zajmując I miejsce 🥇. Skład zwycięskiej drużyny:

• Mateusz Andruszkiewicz
  • Ksawery Sawicki
  • Natan Popko
  • Dariusz Tyczkowski
  • Szymon Ambrosiewicz
  • Kornel Gejdel

🏆 Zawodnicy tej drużyny zapewnili sobie tytuł mistrzów, a ich sukces jest powodem do dumy! 🏆🥇

Dziewczęta starsze wywalczyły IV miejsce 🎖️, wykazując się ogromnym zaangażowaniem i walką do samego końca. Drużyna wystąpiła w składzie:

• Wiktoria Witkowska

Chłopcy młodsi również zakończyli rywalizację na IV miejscu 🎖️, a skład zespołu przedstawia się następująco:

• Natan Kowalewski

Dziewczęta młodsze zajęły VIII miejsce 🎖️, dzielnie reprezentując swoją szkołę w składzie:

• Natalia Wasilewska
  • Lena Łowczyńska
  • Natalia Rejmontowicz
  • Martyna Jarmołowicz
  • Amelia Kowalewska
  • Natalia Śledź

Ogromne brawa dla wszystkich sportowców reprezentujących Szkołę Podstawową nr 4! 👏👏💪 Wasza postawa i duch walki są godne pochwały! Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy na Finale Wojewódzkim w Białymstoku! 💪🔥🔥🔥

Opiekunowie drużyn: Dorota Śliwińska, Patrycja Górska, Marcin Wasilewski