2 października 2024 r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Grupie Północnej, w ramach których rozegrano ligę lekkoatletyczną drużynową. Zawody te dostarczyły wielu sportowych emocji, a zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Augustowie pokazali świetną formę, osiągając imponujące wyniki.

Chłopcy zdobyli I miejsce 🥇, pokazując doskonałe przygotowanie. Zespół zapewnił sobie awans do Finału Wojewódzkiego, co jest ogromnym sukcesem!

Dziewczęta również spisały się znakomicie, zdobywając II miejsce 🥈. Dzięki temu także one zakwalifikowały się do Finału Wojewódzkiego, gdzie będą walczyć o najwyższe laury.

👏 Wielkie brawa dla wszystkich zawodników, którzy reprezentowali Szkołę Podstawową nr 4👏

Skład drużyny dziewcząt:

• Marcin Opanowski
  • Stanisław Basaraha
  • Jakub Ołdyński

Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników za ich wysiłek i znakomite wyniki! Awans obu drużyn do Finału Wojewódzkiego to wielkie wyróżnienie, a ich sukcesy są powodem do dumy całej szkoły. Trzymamy kciuki za dalsze starty i liczymy na kolejne zwycięstwa w Białymstoku! 💪🔥

Raz jeszcze gratulacje dla zawodników oraz ich trenerów za wspaniałą pracę i sukcesy!