11 października w Zespole Szkół nr 1 w Suwałkach miały miejsce Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość była okazją do uhonorowania zasłużonych nauczycieli oraz dyrektorów z miejskich placówek oświatowych. Wyróżnienia za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej wręczył Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz.
Z dumą informujemy, że Nagrodę Prezydenta otrzymała również Pani Dyrektor naszej szkoły Iwona Smykowska. W gronie nagrodzonych znalazły się także nasze nauczycielki: Justyna Jackiewicz oraz Urszula Kalinowska.

14 października w ramach obchodów z okazji Dnia Edukacji Narodowej wielu nauczycieli oraz pracowników administracyjnych naszej szkoły zostało wyróżnionych nagrodami, które wręczyła Pani Dyrektor. To wyjątkowe chwile, które podkreślają ogromne znaczenie pracy pedagogicznej i administracyjnej w kształtowaniu przyszłych pokoleń. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i dziękujemy za ich oddanie, pasję oraz nieoceniony wkład w rozwój naszej szkolnej społeczności.