Uczniowie klasy 2e mieli wyjątkową okazję odwiedzić Miasteczko Ruchu Drogowego znajdujące się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Suwałkach. Celem wyjścia było przypomnienie i pogłębienie wiedzy na temat zasad ruchu drogowego. Dzieci uczestniczyły w ciekawych zajęciach teoretycznych podczas których dowiedziały się  jak bezpiecznie poruszać się po drogach, a także jakie obowiązki mają piesi i rowerzyści. Następnie odbyły się praktyczne ćwiczenia w trakcie których uczniowie mieli okazję wcielić zdobytą wiedzę w życie. Pod czujnym okiem doświadczonego specjalisty dzieci uczyły się poruszania po miasteczku, co pozwoliło im lepiej zrozumieć jak zachowywać się w realnych sytuacjach drogowych. To pouczające i praktyczne doświadczenie z pewnością pomoże im w przyszłości w bezpiecznym poruszaniu się po drodze.